İlklerin Adresi Borkonut Center Office & Suites

İlklerin adresi, ‘Borkonut Center Office & Suites’ Samsun’da tüm ihtiyaçları bir yapıda buluşturacak. Mimari yapısı, sosyal ayrıcalıkları ve en geniş ortak alanları ile her detay düşünülerek tasarlanan proje 2017 yılının temmuz ayında Samsun’un iş dünyasının hizmetine sunulacak.

Borkonut İnşaat’a ait 3470 metre kare arsa üzerinde tek blok olarak yapılan ‘Borkonut Center Office & Suites’’ Samsun’da tüm ihtiyaçları bir yapıda buluşturacak. İlkadım İlçesi Kılıçdede Mahallesi Bölge Adliyesi yanına inşa edilen ‘Borkonut Center Office & Suites’’’, mimari yapısı, sosyal ayrıcalıkları ve en geniş ortak alanları ile ilklerin adresi olarak 2017 yılının temmuz ayında Samsun’un iş dünyasının hizmetine sunulacak. Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Şenocak, “Samsun’da ilklerin adresi Borkonut Center’dan sahip olacağınız herhangi bir birim, üstün mimari özellikleri sayesinde yatırımcısının da kullanıcısının da değerine değer katacak” dedi.

SAMSUN’UN HAVASI DEĞİŞECEK

Borkonut Center ile ofis yaşamında Samsun’un havasını değiştirmeye devam edeceklerini belirten Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Şenocak, “Ülkemizde artan nüfus ve sermayenin güçlenmesi nitelikli ofislere olan ihtiyacı arttırmaktadır. Geçmişin köhneleşmiş dört duvardan ibaret ofislerdeki yaşam anlayışına karşı; son derece geniş yaşam merkezleri düşünülerek yapılan yeni projelere ihtiyaç duyulmaktadır. Borkonut İnşaat, profesyonel iş yaşamının yeni nesil ihtiyaçlarını düşünerek gerçekleştirdiği Niş İş Merkezi Projesi Samsun’da iş dünyasının ve yatırımcısının bakış açışını değiştirmiştir. Bu değişim oluşturduğu sinerji ile iş dünyasının ofis yaşamındaki beklenti ve talepleri doğrultusunda hazırladığımız ikinci projemiz Borkonut Center ile ofis yaşamında Samsun’un havasını değiştirmeye devam ediyoruz” diye konuştu.

İŞ DÜNYASININ BÜTÜN İHTİYAÇLARI BORKONUT CENTER’DA

Borkonut Center ile iş dünyasının bütün ihtiyaçlarını tek yapıda buluşturacaklarını kaydeden Ahmet Şenocak, “Samsun’un ticaret, eğlence ve iş dünyasının merkezi konumundaki İlkadım İlçesi’nde iş dünyasının bütün ihtiyaçlarını tek yapıda buluşturarak hazırlanan ‘Borkonut Center Office & Suites’ Projesi Kılıçdede Mahallesi’nde bulunan Yeni Bölge Adliye Sarayı’nın hemen yanına Borkonut İnşaat’a ait 3470 metre kare arsa üzerinde tek blok olarak yapılmaktadır. 22.100 metre kare kapalı inşaat alanına sahip zemin +11 katlı olarak hayata geçirilecek olan projede, 4700 metre kare kapalı otoparka; blok içerisinde 12 adet ticari dükkan ile 143 adet ofis bulunmaktadır. Ofisler 64 metre kare ile 143 metre kare aralığında seçenekleri olup, istenildiğinde esnek mimari çözüm imkanıyla 64 metre kareden 1100 metre kare büyüklüğüne ulaşmak mümkündür” dedi.

ÇOK AVANTAJLI BİR KONUMDA

Borkonut Center’ın lokasyon olarak çok avantajlı bir konuma sahip olduğunu vurgulayan Ahmet Şenocak, “‘Borkonut Center Office & Suites’ Bölge Adliyesi yanı, Piazza Alışveriş Merkezi, Anemon Otel, Doğu Park Sevgi Plajı’na yürüyüş mesafesi kadar yakın. Raylı sistem ve toplu taşıma araçları ile trafik sorunu yaşamadan ulaşım kolaylığı ile lokasyon olarak çok avantajlı bir konuma sahiptir. ‘Borkonut Center Office & Suites’ projemizi 2017 yılının temmuz ayında bitirip Samsun’un iş dünyasının hizmetine sunmayı planlamaktayız” diye konuştu.

MUTLULUĞU ARTTIRACAK

Borkonut Center’ın her detayı düşünülerek tasarlandığını belirten Ahmet Şenocak, “Samsun’da tüm ihtiyaçları bir yapıda buluşturan Borkonut Center Office & Suites, mimari yapısı, sosyal ayrıcalıkları ve en önemlisi geniş ortak alanları ile insan mutluluğunu arttıracak ve sosyal yaşamını kolaylaştıracak. Her detayı düşünülerek tasarlanan projemizin teras katında; toplantı salonu, servis mutfağı, televizyon odası, deniz ve Samsun manzarası eşliğinde dinlenme alanları, mescit, özel kilitli arşiv odaları ile daha derin ve  özgür yaşam için; Türk hamamı, relax salonu, fitness, sauna, sergi salonu, kütüphane imkanları ile günlük koşturmanın yanında kendinize zaman ayırabilir, iş dünyanızı zengin ve güçlü kılabilirsiniz” ifadelerini kullandı.

YATIRIMCISININ DA KULLANICISININ DA DEĞERİNE DEĞER KATACAK

Ahmet Şenocak açıklamaları şöyle sürdürdü: “Borkonut İnşaat, her zaman teknolojinin en gelişmiş yenilikçi ürünleri ile yapmış olduğu imalatlarında en verimliyi, en ekonomik şartlarda kullandırmayı ilke edinmiştir. Buradan hareketle ‘Borkonut Center Office & Suites’te ısıtma ve soğutma için merkezi sistem foncoillerde kullanılan enerji her bağımsız bölümde pay ölçerler imkanı ile belirlenir ve herkes tükettiği kadarını öder. Elektrik ve mekanik tesisatlar da yapının tüm ihtiyaçlarını karşılayacak gereksinimlerin yanı sıra internet ulaşımında en hızlı hizmeti verecek alt yapı oluşturulacaktır. Jeneratör, yangın hidront, otomatik algılama ve söndürme sistemi ile güvenlikli olacaktır. Ayrıca; 3 adet insan bir adet yangın kaçış olmak üzere toplam 4 adet asansör bulunmaktadır. Sonuç olarak; Samsun’da ilklerin adresi Borkonut Center’dan sahip olacağınız herhangi bir birim, üstün mimarı özellikleri sayesinde yatırımcısının da kullanıcısının da değerine değer katacak.’ Borkonut Center Office & Suites’’’, küçük tasarruflarla büyük yatırım yapma imkanı vererek, geleceğe güvenle bakmamızı sağlayacak, size her açıdan kazandıracaktır. “