BORKONUT İNŞAAT PROJELERİ


Devam Eden Projeler Tamamlanan Projeler

BORKONUT KURUMSAL


Hakkımızda 360
> Haberler
05.10.2015    Borkonut Plus'ta birliktelik yemeği

Samsun'un Atakum İlçesi'nde kalitesi, sosyal alanları, mimari estetiği ve konforuyla dikkat çeken Borkonut Plus Sitesi'nin sakinleri, birliktelik yemeğinde bir araya geldi

Samsun'da hizmet veren Karadeniz Profesyonel Site ve Apartman, İş Merkezi Yönetim Şirketi, Atakum İlçesi'nde kalitesi, sosyal alanları, mimari estetiği ve konforuyla dikkat çeken Borkonut Plus Sitesi sakinlerini, yemekli programda biraraya getirdi.  Borkonut Plus Sitesi'ndeki havuz başında düzenlenen yemekli programa Karadeniz Yapı Yönetim Kurucu Başkanları Suat Sandalcı ve Mustafa Aydın, denetim kurulu üyeleri Orhan Tunç, Hande Yirmibeşoğlu, Özge Aytek, Mesut Kaba, Mehmet Ali Kargı, Haberaks TV Genel Koordinatörü Fatih Korkmaz, Borsan Grup çalışanları ile çok sayıda site sakini katıldı.

 

PROFESYONEL SİSTEM

Karadeniz Yapı Yönetim Kurucu Başkanı Suat Sandalcı, katılımlarından dolayı site sakinlerine teşekkür ederek, "Karadeniz Yapı Yönetim üstlendiği her projenin takipçisi olmaya devam edecek. Avrupa'dan, Türkiye'ye getirilen yönetim sistemini, deneyimli ve tecrübeli personellerimizle Samsun'a ve Karadeniz'e kazandırmayı hedefliyoruz" dedi.

 

DOYASIYA EĞLENDİLER

Sandalcı, açıklamalarını şöyle sürdürdü: "Apartman ve site yönetimleri profesyonel yönetimlere bırakılmaya başlandığından bu yana bizler muhasebe, hukuk departmanlarımız ve teknik alanlarımızla site sakinlerinin taleplerini dikkate alarak hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Bu anlamda Samsun'a ve Karadeniz bölgesine yaptığımız çalışmalardan dolayı onur duyuyoruz."

 

Yemekli programda site sakinleri doyasıya eğlendi. Gece, pasta kesimi, canlı müzik ve palyaço gösterileriyle sona erdi.

 

 


Borkonut Plus
Samsun (0.362) 231 58 38 - İstanbul  (0.212) 210 52 62 - info @ borkonut.com.tr
Borkonut İnşaat bir Borsan Grup şirketidir.


2018 © Borkonut Samsun İnşaat
hızWeb